Platforma B2BPlatforma B2BInstagram - TopserwGoogle Plus - TopserwFacebook - TopserwYoutube - Topserw

Centrum informacji

Bezdotykowe dystrybutory wody-Hydration Station™

PRZEDSTAWIAMY HYDRATION STATION™

Zapewnienie pracownikom i klientom dostępu do dobrej jakości wody pitnej do bardzo ważne zagadnienie. Dobre i wydajne funkcjonowanie ciała oraz umysłu człowieka przez cały dzień wymaga dostarczania organizmowi świeżej, czystej wody. Zapewnienie pracownikom i gościom możliwości prawidłowego nawadniania przy minimalnych kosztach jest prawdziwym wyzwaniem, które wreszcie znalazło odpowiednie rozwiązanie!

 

MODEL 2000 •
DO MONTAŻU WNĘKOWEGO 


 


MODEL 2000SM •
DO MONTAŻU NAŚCIENNEGO

 

 

MODEL 2000

MODEL 2000SM

Montaż bezpośrednio we wnęce ściennej

 

Łatwy montaż naścienny praktyczne w dowolnym miejscu wewnątrz budynku

 

Idealne do zamontowania na stałe

 

Idealne do zamontowania bez konieczności wprowadzania dużych zmian konstrukcyjnych

 

Oszczędność na kosztach wody butelkowanej

Podłączenie odpływu do kanalizacji

Opcjonalnie

Filtrowanie i monitorowanie

Automatyczne wyłączenie po 30 s

Wydajność 19 l/min

Stałe przyłącze elektryczne 230V

 

Kabel z wtyczką 230V

 

Funkcja płukania

Opcjonalnie

Przystosowane dla osób niepełnosprawnych (zgodne z wymogami ADA)

 

Certyfikat CSA/IAPMO  

Ukryty zamek i zawiasy

Wzmocniona rama nośna

Włączanie czujnikiem

Pomoc techniczna i gwarancja

Obydwa produkty objęte są rozszerzoną, 3-letnią gwarancją

 

CECHY I ZALETY

·         Zdrowsza* woda o znakomitym smaku

·         Skuteczny system filtracyjny**

·         Higieniczny dystrybutor wody obsługiwany w sposób bezdotykowy

·         Ekologiczne źródło wody z dala od domu

·         Lampka sygnalizacji wymiany filtra

·          Szybkie napełnianie naczyń

·         Gruba blacha ze stali nierdzewnej

·         Zastosowanie w najważniejszych elementach dodatków zwalczających drobnoustroje zabezpiecza je przed rozwojem grzybów i pleśni

·         Możliwość uzyskania punktów w programie zrównoważonego rozwoju LEED

 

CECHY DODATKOWE

FILTROWANIE ZGODNE Z WYMOGAMI NSF/ANSI 42 I 53

Poza certyfikatem potwierdzającym zgodność z wymogami NSF/ANSI 42 dotyczącymi walorów estetycznych źródeł wody pitnej, dystrybutor wody Hydration Station™ to jedyny tego typu system dostępny na rynku posiadający także certyfikat NSF/ANSI 53. Wymogi NSF/ANSI 53 odnoszą się do systemów dystrybucji wody pitnej i określają normy usuwania z wody szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń. Zanieczyszczenia te mogą występować w wodzie dostarczanej przez publiczne lub prywatne systemy wodociągowe. Wkład filtracyjny przewidziany na oczyszczenie 9000 litrów wody redukuje chlor (smak i zapach) oraz ołów, a także usuwa mikroorganizmy.**

CERTYFIKATY

Hydration Station™ posiada certyfikat zgodności z normą CSA B483.1 oraz normą NSF/ANSI 61. Dystrybutor może zatem być instalowany wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba dostarczania wody pitnej.

PRZYSTOSOWANIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (ZGODNE Z WYMOGAMI ADA)+

Dystrybutor wody Hydration Station™ jest wykonany zgodnie z wymogami amerykańskiej ustawy o niepełnosprawnych (ADA) w zakresie dostępności, w odniesieniu do punktu 4.15 dotyczącego zdrojów wodnych i chłodziarek do wody. Szczegółowe zalecenia montażowe podano na rysunkach w instrukcji instalacji.

PRODUKT NIE ZAWIERA OŁOWIU

Hydration Station™ spełnia wymogi norm AB 1953 oraz NSF/ANSI Standard 61 w zakresie zawartości ołowiu w urządzeniach oraz instalacjach przeznaczonych dla wody pitnej. Norma NSF/ANSI 61 szczegółowo określa minimalne wymagania dotyczące zanieczyszczeń chemicznych pochodzących od urządzeń dystrybucyjnych wody pitnej przeznaczonej do spożycia przez ludzi, a norma AN 1953 mówi, że żaden produkt, który służy do rozprowadzania lub podawania wody pitnej, jak np. rury, armatura, perlatory oraz wylewki, nie może zawierać ołowiu.

DODATKI

·         Opcjonalna chłodziarka model HCR8 zapewnia na bieżąco chłodzenie wody zasilającej dystrybutor wody.

·         Rama montażowa chłodziarki: Model MTGFR.HSC

·         Filtr: Jako wkład filtracyjny dla Hydration Station™ stosowany jest filtr model 6424

·         Zestaw odpływowy do modelu 2000SM: Model 6470 – instalacja umożliwiająca podłączenie odpływu do systemu kanalizacyjnego

*Potwierdzona redukcja ołowiu i mikroorganizmów. Usuwane substancje mogą nie występować we wszystkich instalacjach wodnych. **Filtrowanie zgodne z wymogami NSF. + Model 2000 spełnia wymagania amerykańskiej ustawy o niepełnosprawnych (ADA) odnośnie dostępu na wózkach inwalidzkich oraz dostępu bocznego, a także odnośnie wymogów dystansów dostępu przy zamontowaniu na prawidłowej wysokości.

HYDRATION STATION™

Obecnie mamy do czynienia z nową generacją konsumentów wody, którzy domagają się dostępu do ekologicznych źródeł wody w czasie przebywania poza domem. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest nowa wersja dystrybutora wody pitnej. Hydration Station™ to bezdotykowy, higieniczny dystrybutor wody, posiadający certyfikaty CSA i IAPMO, umożliwiający korzystanie ze zdrowszej* wody pitnej o doskonałym smaku, eliminujący koszty i zanieczyszczania środowiska powodowane przez użycie wody butelkowanej. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić pieniądze, zapewnić sobie nawodnienie i żyć ekologicznie.

OSZCZĘDZAJMY PIENIĄDZE!

Zapewnienie pracownikom i gościom dostępu do zdrowszej* wody pitnej to bardzo ważne zagadnienie. Hydration Station™ stanowi alternatywę dla kosztownej i nieekologicznej wody butelkowanej. Zapewnia dostęp do zdrowszej*, filtrowanej wody w miejscach publicznych, z dala od domu. Hydration Station™ to wygodne rozwiązanie, które zachęca do napełniania własnych naczyń wielokrotnego użytku, co pozwala zmniejszyć koszty nawadniania oraz ograniczyć ilość odpadów po wodzie butelkowanej.

BĄDŹMY NAWODNIENI!

Dla zachowania pełni zdrowia ludzie muszą spożywać wodę i utrzymywać przez cały dzień odpowiedni stopień nawodnienia. Każda część naszego ciała, począwszy od skóry, aż po mózg, wymaga obfitego nawadniania. Wprowadzenie regularnego nawadniania do swoich codziennych zwyczajów ma pozytywny wpływ na kondycję fizyczną i umysłową. Proste wypicie szklanki wody może pomóc poprawić koordynację wzrokowo-ruchową, zdolność koncentracji, pamięć krótkoterminową i efektywność logicznego myślenia.

CHROŃMY ŚRODOWISKO!

Aktualnie w USA bardzo wiele dyskutuje się na temat ekologii i nawadniania organizmu. W 2008 roku w samych Stanach Zjednoczonych spożyto ponad 39 miliardów butelek wody o pojemności 0,5 l. Wzrost ten można w pewnym stopniu wiązać z brakiem dostępu do wygodnych źródeł smacznej wody pitnej. Dzięki dystrybutorom Hydration Station™ obecne pokolenie ludzi świadomych ekologii może korzystać z wygodnego źródła wody pitnej bez konieczności kupowania jej w jednorazowych butelkach plastikowych.

 

Jedno urządzenie Hydration Station™ może przyczynić się do zmniejszenia rocznego zużycia butelek 0,5 l o 36000 sztuk.**

*Potwierdzona redukcja ołowiu i mikroorganizmów. Usuwane substancje mogą nie występować we wszystkich instalacjach wodnych.  **W oparciu o 18000 litrów rocznego spożycia; liczby mogą zmieniać się zależne od zużycia.

ILE PŁACISZ ZA WODĘ BUTELKOWANĄ KAŻDEGO ROKU?

Udostępniasz wodę butelkowaną swoim pracownikom lub klientom w formie dodatkowego świadczenia, ale musisz liczyć się z tym, że może cię to kosztować niemałą fortunę. Teraz możesz skorzystać z rozwiązania udostępniania wody w sposób zdecydowanie bardziej ekonomiczny. Woda butelkowana jest droga, a dzięki zastosowaniu Hydration Station™ możesz zapewnić dostęp do wody o znakomitym smaku i jednocześnie oszczędzić sporo pieniędzy.

W tym przykładzie analizujemy firmę zatrudniającą 200 pracowników, która może już w pierwszym roku zaoszczędzić $11 496. W drugim roku oszczędności będą jeszcze większe. Ile zatem wydajesz pieniędzy na wodę butelkowaną? Zajrzyj na stronę, gdzie znajduje się kalkulator umożliwiający obliczenie, ile możesz zaoszczędzić dzięki zainstalowaniu Hydration Station™ i zmniejszeniu wydatków na wodę butelkowaną. Jak zobaczysz wynik finansowy – sam podziękujesz sobie za mądrą decyzję!

 

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI HYDRATION STATION™

Zobacz ile możesz zaoszczędzić po zainstalowaniu Hydration Station™. Wybierz ilość zużywanych w twojej firmie butelek wody 0,5 l lub butli 20-litrowych i zobacz na wykresie, ile możesz zaoszczędzić.*

 

PIENIĄDZE

ZAOSZCZĘDZONE
W KAŻDYM ROKU

 


 

BUTELKI 0,5 L

NA OSOBĘ/DZIEŃ

 

I/LUB

BUTLE 20 L

NA MIESIĄC

 

+

LUDZIE

PIJĄCY WODĘ

 

=

 

 

 

1

30

200

 

 

 

RAZEM = 50 000

ZAOSZCZĘDZONYCH BUTELEK

 

ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI   $ 14 236

NA ROK NA KAŻDY HYDRATION STATION

 

 

1-szy
ROK

2-gi
ROK

 
                   

 

STARY PROBLEM ... LEPSZE ROZWIĄZANIE

Od wielu lat firmy stosują przestarzałe rozwiązania w zakresie zapewniania dostępu do wody pitnej, które pociągają za sobą wysokie koszty, a także są niekorzystne z punktu widzenia ekologicznego i organizacyjnego. Czas już pożegnać jednorazowe butelki 0,5-litrowe i 20-litrowe butle z wodą, a także związane z ich nabywaniem koszty, regularne dostawy, konieczność magazynowania oraz zagospodarowania odpadów. Powitajmy nowe rozwiązanie służące lepszemu nawadnianiu ludzi i oszczędzaniu pieniędzy.

Hydration Station™ ... smaczna woda z dala od domu.

 

 

*Obliczenia zakładają 1-roczny zwrot kosztów, przez który całkowicie zwróci się inwestycja w Hydration Station™. Liczby dla 2-giego roku odzwierciedlają tylko oszczędności na kosztach operacyjnych.

Certyfikaty CSA i IAPMO za zgodność z normami ANSI/NSF 42 53 i 61, CSA B483.1; zgodność wymogami przepisów BHP stanu Kalifornia 116875 (AB 1953-2006). Model 2000 i 2000SM posiadają certyfikaty zgodności z normami dotyczącymi bezpieczeństwa elektrycznych urządzeń wodnych (ANSI/UL 1951) oraz przemysłowych urządzeń sterujących (CSA C22.2 Nr 14).

Topserw
05-220 Zielonka, ul. Marecka 66a
tel. +48 22 771 04 56, tel. +48 22 761 11 80, fax. +48 22 771 93 80
email: info@topserw.com.pl
GPS: 52.311454, 21.138666 Google+

Safe24work.com | Topserw-b2b.pl

© 2010

Informacja o plikach cookies w serwisie www.haws.com.pl

Witryna www.haws.com.pl używa pliki cookies, m.in. w celach statystycznych i reklamowych.W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.